JAZU s.r.o. » PLASTOVÉ FORMY PRO VÝROBU ZÁMKOVÉ DLAŽBY,CHODNÍKOVÉ DLAŽBY, GEOMŘÍŽ PRO ZPEVNĚNÍ PODLOŽÍ POD STAVBY.
 

 PŘI KOUPI 300 KUSŮ A VÍCE

RŮZNÝCH FOREM SLEVA 40%.

1 - PLASTOVÉ FORMY

2 - GEOMŔÍŽ

3 - STROJNÍ  ZAŘÍZENÍ

4 - LÉČEBNÍ  POBYTY v  POBHÁJSKE

1 - PLASTOVÉ FORMY, na výrobu zámkové dlažby

      Naše společnost se zabývá prodejem plastových forem  pro výrobu zámkové a chodníkové dlažby,geomříže-( buňkový systém pro zpevnění podloží pod stavby),   a  strojního zařízení   ke zhutnění betonu  v plastových formach. Jsme na Českém a Slovenském trhu již od roku 1995. Výrobky jsou expedované do 7 evropských států a do Arabských emirátů. To také svědčí o kvalitě našeho zboží jak plastového, tak strojního zařízení, které je v provozu bez poruch (kromě běžného opotřebení). Naše společnost dodává know-how k výrobě při zakoupení více než 10 ks forem  pro výrobu zámkové dlažby.  Děláme vše pro spokojenost zákazníka.

2 - GEOMŘÍŽ - produkt z PP materiálu, komůrkového ( buňkového )  systému pro  zpevňování nesoudržného podloží.Uplatnění  využití tohoto systému je  všestranné.Například -  pod stavby různého druhů ( základové desky ),  pod podlahy hal,  zpevňování svahů, zpevňování  dvorů v zemědělských objektech,  zpevňování  břehů říčních koryt,   zpevňování  hrází,  oprava lesních cest, budování chodníků,  parkovacích a odstavných  ploch,  příjezdových komunikací ,  výstavba hrází proti hluku  a  proti povodním.    Další využití geomříže je zpevňování svahů proti  erozi  a  vytváření vegetačního koberce.

3 - STROJNÍ  ZAŘÍZENÍ.        Proto, aby jste mohli zdárně vyrábět betonové výrobky, prodáváme strojní zařízení pro výrobu zámkové dlažby. Jedná se o vibrační stůl,- zařízení pro zhutnění betonu ve formách, vibrační vyklepávač, zařízení pro vyklepávání betonového výrobku z formy a  vibrační zhutňovací linka   - ( 3 zhutňovací žlaby, 3 manipulační stolky a násypka na beton) . To vše slouží pro zhutňování betonu ve formách.

                                      

                                              -     -     -     -

         4-  PRO  NAŠÉ  ODBĚRATELE.

                                  LÉČEBNÍ  POBYTY v PODHÁJSKE !!!

MATE  LUPÉNKU, EKZÉM, NEBO SE VÁM ŠPATNĚ  DÝCHÁ,

                                        potom neváhejte! 

          A NAVŠTIVTE  TERMÁLNÍ  BAZÉNY  v  PODHÁJSKE   

            Po dobře  odvedené práci, prožijte krásnou dovolenou, víkend nebo léčebný pobyt v prostředí rodinného penzionu, v jednom z nejunikátnějších míst Evropy, na Slovensku v obci Podhajska. Obklopen  krásnou přírodou se nachází nově postavený

                             penzion GITA.

Je pouhých 900 metrů od místního termálního koupaliště, ve kterém se  voda  směle vyrovná i Mrtvému moři.

Směs jodidů stimuluje štítnou žlázu, fosforečnany a vápník působí na doléčení zlomenin a zmírnění bolestivých stavů. Bohatá koncentrace síranů, kyseliny křemičité a borité výrazně napomáhají a léčí ekzémová onemocnění, včetně lupénky. Působení koupelí na zdraví lidí lze přirovnat k homeopatii. Voda z Podhájske se využivá pro výrobu kosmetických a léčivých produktů.

Na        www.podhajska.pb.cz/       se dočtete  vše,co Vás bude zajímat.

----